284Taekwon Do Skala Velenje OzadjeBackWash

Tae Kwon Do Skala Velenje logo

pest

Novice: 2017Ljubljana Open, 11.6.2011, 14. 6. 2011

Tekmovalci Taekwondo kluba Skala so se v soboto, 11.6.2011, udeležili mednarodnega odprtega prvenstva Ljubljana Open 2011. Tekmovanje, ki sicer poteka na klubskem nivoju, je bilo tokrat kot pripravljalna preizkušnja pred svetovnim prvenstvom v Severni Koreji, vključeno tudi v razporede češke in slovenske Taekwon-do reprezentance. Prvenstva se je udeležilo preko 230 tekmovalcev iz 20 klubov iz Češke, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Srbije in Slovenije. Največ odličij je pričakovano osvojila češka reprezentanca in tako postala najboljša ekipa tekmovanja, drugo mesto pa je osvojil velenjski Taekwon-do klub Skala. Velenjčani so osvojili še tri nazive najboljših in sicer Renato Vogler med mlajšimi dečki, Dean Vukančič med starejšimi dečki in Borut Sobota med mladinci.

Prva mesta so osvojili: Jerneja Jenšterle (starejše deklice, forme modri pas), Tai Zorko Vačovnik (mlajši dečki, forme rumeni pas), Renato Vogler (mlajši dečki, forme modri pas in borbe - 30 kg), Dean Vukančič (starejši dečki, forme zeleni pas), Nejc Rakuša (starejši dečki, forme rdeči pas), Borut Sobota (mladinci, forme črni pas I.dan in borbe -69 kg), Tanja Verboten (članice, forme črni pas I.dan), Alen Osmanovič (člani, forme zeleni pas) in Teja Rakuša (starejše deklice, borbe - 55 kg).

Srebrne medalje so si priborili Tamara Vogler (mlajše deklice, forme rumeni pas), Klemen Vogler (starejši dečki, forme modri pas), Domen Zabukovnik (starejši dečki, forme rdeči pas), Laura Volk (mladinke, forme zeleni pas), Tomaž Jenšterle (člani, forme zeleni pas), Jerneja Jenšterle (starejše deklice, borbe – 55 kg) in Dean Vukančič (starejši dečki, borbe -35 kg).

Tretji pa so bili: Teja Rakuša (starejše deklice, forme rdeči pas), Patrick Pasarič (mlajši dečki, forme rumeni pas), Nejc Rupreht (starejši dečki, forme rdeči pas), Rok Miklavžina (člani, forme zeleni pas), Sarah Sobota (članice, borbe +75 kg), Alen Osmanovič (člani, borbe +85 kg).