Tae Kwon Do Skala Velenje logo

pest

Novice: December 2013

Državno prvenstvo, 14.12.2013, 17. 12. 2013

Taekwon-do klub Skala Velenje je v sodelovanju z ITF Zvezo za Tradicionalni Taekwon-do Slovenije v soboto, 14.decembra 2013, v športni dvorani Šolskega centra Velenje organiziral državno prvenstvo za vse kategorije v Taekwondo-ju verzije ITF. Prvenstva so se udeležili klubi Sun Braslovče, Tiger Ljubljana, Škorpijon Ljubljana, Sonkal Mengeš, Unior Zreče in Skala Velenje s 121 tekmovalci. Kot že nekaj let zapored je tudi letos največ nazivov državnih prvakov osvojil velenjski klub Skala. V Velenju je tako ostalo 25 zlatih medalj v posameznih in osem v ekipnih dogodkih, 12 srebrnih in 16 bronastih medalj. Trener Landeker je z nastopi svojih varovancev zelo zadovoljen, saj so izpolnili pričakovanja in upravičili njegovo zaupanje.

2. Yom Chi Open, 30.11.2013, 17. 12. 2013

Zadnja novembrska sobota je bila za velenjske Taekwondoiste ponovno zelo uspešna. V Zrečah se je namreč odvijal 2. Yom Chi Open, mednarodno prvenstvo v Taekwondo-ju, ki ga je domači klub Unior organiziral v sodelovanju s klubom Skala Velenje in Sun Braslovče. Tekmovanja se je udeležilo devetnajst klubov s preko dvesto tekmovalci iz Češke, Madžarske, Srbije, BIH, Hrvaške in Slovenije. Naziv najboljšega kluba tekmovanja je ponovno osvojil Velenjski klub Skala, ki je krepko premagal drugouvrščene Mariborčane, na tretjem mestu pa so jim sledili Zrečani.

17. Srbija Open, 16.11.2013, 17. 12. 2013

V soboto, 16. novembra 2013, je v Bački Topoli v Srbiji potekalo mednarodno prvenstvo 17. ITF Taekwon-do cup of Srbija. Prvenstva se je udeležilo 266 tekmovalcev iz 34 klubov iz Madžarske, Švice, Avstrije, Makedonije, Bolgarije, Hrvaške, BIH, Srbije in Slovenije. Velenjčanom je ponovno uspelo osvojiti največ odličij in osvojiti naslov najboljšega kluba tekmovanja.